KATEGORIE
Darmowe ogłoszenia lokalne
Szukaj w:
Dodano: 2021-03-02

Flebolodzy Warszawa

#4811
Cena:
Do negocjacji-
Miasto:
Warszawa
Wyświetleń:
771

Potrzebujesz konsultacji ze specjalistą w dziedzinie flebologii? Masz dość czekania w kolejce do lekarza? Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy nowy serwis, w którym zawarte są najważniejsze informacje o lekarzach, klinikach i gabinetach flebologicznych znajdujących się w Warszawie i okolicach. Koniec z traceniem czasu na przeglądanie wielu różnych stron internetowych. Dzięki naszemu serwisowi szybko znajdziesz informacje, których szukasz. Miałeś możliwość skorzystania z usług wybranego lekarza? Napisz, jakie są Twoje wrażenia. Dzięki temu ułatwisz wybór pozostałym użytkownikom naszego serwisu.

Nowoczesne Centrum Medyczne Vita Medica to miejsce przeznaczone dla osób zmagających się z chorobami żył. W ośrodku pracują utytułowani lekarze, którzy specjalizują się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób układu krwionośnego. To doświadczeni i utytułowani lekarze, którzy łączą wiedzę kardiologiczną oraz flebologiczną, zapewniając swoim pacjentom kompleksową pomoc i opiekę na najwyższym poziomie.

Centrum Medyczne Vita Medica ma kilka filii w Warszawie, Sulejówku oraz Zielonce. Ośrodki czynne są w dogodnych godzinach.

Szybki kontakt
Twój e-mail
Treść wiadomości