KATEGORIE
Darmowe ogłoszenia lokalne
Szukaj w:
Dodano: 2019-07-30

Splitter przedni BMW

#310
Cena:
Do negocjacji-
Miasto:
Zbylitowska Góra
Wyświetleń:
21

Splitter przedni jest elementem, który odświeża wygląd samochodu oraz poprawia jego aerodynamikę. Jeśli chcesz wyposażyć swój pojazd w wysokiej jakości dokładkę pod zderzak, z pewnością znajdziesz ją w ofercie Maxton Design. Firma zajmuje się produkcją efektownych i wysokogatunkowych spoilerów, zderzaków, splitterów, dokładek progów czy dyfuzorów. Części te dobrać można do wyposażenia pojazdów kilkudziesięciu marek. Splitter przedni, na który szczególnie warto zwrócić uwagę przeznaczony jest do instalacji w BMW 1 F20 M-POWER. Jest wykonany z solidnego tworzywa i ma nowoczesny design.

Czym wyróżnia się splitter przedni do BMW 1 F20 M-POWER Przedlift?
- pasuje też do BMW 1 F21
- występuje w kilku wersjach wykończenia powierzchni
- jest gotowy do montażu
- ma zabezpieczenie UV.
- posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN

Dzięki splitterowi przedniemu do BMW 1 F20 M-POWER Przedlift optycznie obniży się wysokość nadwozia, przez co samochód nabierze bardziej sportowego charakteru. Dokładka doskonale skomponuje się z pozostałymi częściami tuningu, np. dokładkami progów, splitterami tylnymi czy spoilerem dachowym. Dzięki splitterowi przedniemu powietrze przepływające pod zderzakiem spowoduje mocniejszy nacisk na przednią oś, czego skutkiem będzie polepszenie przyczepności i stabilności. Poczujesz to szczególnie w trakcie jazdy z większą prędkością. Dokładka dostępna jest w trzech ciekawych wersjach struktury powierzchni: połyskującej, carbonowej i teksturowanej. Daje Ci to możliwość dokonania efektownego tuningu, który ciekawie podkreśli charakter Twojego samochodu.

Nowoczesny splitter przedni do do BMW 1 F20 M-POWER Przedlift powstał z wytrzymałego tworzywa ABS. Materiał jest także elastyczny i odporny na wilgoć oraz temperaturę. Właściwości te czynią z niego tworzywo idealne do produkcji części tuningu optycznego oraz innych elementów wyposażenia samochodowego. ABS stosowane przez Maxton Design posiada certyfikat TUV. Dodatkowo, każda z części tuningu tej marki posiada zabezpieczenie UV, a przed przekazaniem do wysyłki wszystkie z elementów przechodzą szczegółową kontrolę.

Szybki kontakt
Telefon
50132...501322491
Twój e-mail
Treść wiadomości