KATEGORIE
Darmowe ogłoszenia lokalne
Dodano: 2019-07-23

Metale szlachetne

Array

Złoto, srebro i platyna to metale szlachetne, które mają wysoką cenę. Wszystkie wyroby z tych metali można z powodzeniem sprzedać w specjalnych skupach.

Zwykle prawie każdy skup, który daje możliwość sprzedaży, skupuje aktualnie te trzy grupy metali szlachetnych. Sprzedać można rozmaite wyroby - ze złota wszelkie wyroby jubilerskie, sztabki, złote monety, złoto dentystyczne, złoto pod postacią granulatu, jubilerskie odpady produkcyjne i różnorodne inne detale wykonane ze złota.

Skupuje się podobne rzeczy zrealizowane z platyny i ze srebra - tutaj sprzedać można także sztućce srebrne. W przypadku skupu złota i srebra cena jaką skup może za materiał zapłacić zależna jest od próby metalu. Za metale o najwyższej próbie sprzedający otrzyma najwyższą sumę kasy. Ceny metali szlachetnych zmieniają się codziennie, dlatego każdego dnia można uzyskać za nie inną sumę gotówki. Skupy złota, srebra i platyny coraz zazwyczaj zakładają swoje serwisy online, gdzie sprzedać można metale szlachetne bez potrzeby osobistego pojawienia się w skupie.