KATEGORIE
Darmowe ogłoszenia lokalne
Szukaj w:
Dodano: 2019-12-05

Spoiler tylny do VW Golf 7 R Estate

#943
Cena:
Do negocjacji-
Miasto:
Zgłobice
Wyświetleń:
1090

Maxton Design jest marką, która proponuje szeroki wybór części samochodowego tuningu optycznego. Firma działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat i dostarcza wysokogatunkowe produkty w postaci zderzaków, spoilerów, dyfuzorów, dokładek progów czy splitterów. Części te dopasować można do samochodów kilkudziesięciu marek. Wymienione produkty powstają z solidnych tworzyw, które pochodzą od znanych dostawców. W bogatym asortymencie marki znajdziesz wiele godnych uwagi produktów przeznaczonych do instalacji w VW Golf 7 R Estate. Elementem, dzięki któremu odświeżysz wygląd samochodu i polepszysz jego aerodynamikę, jest produkt będący przedłużeniem spoilera tylnego. Lotka powstała z certyfikowanego tworzywa i jest łatwa w montażu.
Dlaczego warto wybrać spoiler tylny do VW Golf 7 R Estate?
- ma estetyczny design
- poprawi aerodynamikę samochodu
- posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN
- ma zabezpieczenie UV
- występuje w kilku wersjach wykończenia powierzchni

Nowoczesny spoiler tylny do VW Golf 7 R Estate został wykonany z solidnego ABS. To nowoczesny materiał, który doskonale nadaje się do produkcji nie tylko części tuningu optycznego, ale także pozostałych elementów wyposażenia samochodów. Tworzywo jest wytrzymałe, elastyczne oraz odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. ABS posiada certyfikat TUV i pochodzi od najlepszych europejskich dostawców. Spoiler tylny od Maxton Design ma nowoczesny kształt i nie wymaga dodatkowego malowania.

Spoiler tylny do VW Golf 7 R Estate dostępny jest w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Dzięki temu produktowi powietrze opływające karoserię spowoduje mocniejszy nacisk na tylną oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności. Lotka wyposażona jest także w mocną taśmę dwustronną, umożliwiającą precyzyjny montaż. Instalacja spoilera będzie doskonałym uzupełnieniem dla tuningu wykonanego przy pomocy dokładek progów oraz splitterów tylnych bocznych i przedniego.

Szybki kontakt
Telefon
53552...535522963
Twój e-mail
Treść wiadomości