KATEGORIE
Darmowe ogłoszenia lokalne
Szukaj w:
Dodano: 2019-07-16

Pomoc drogowa w Rzeszowie

#296
Cena:
100,-
Miasto:
Rzeszów
Wyświetleń:
1193

Usterki czy awarie to sytuacje na drodze, które zawsze przytrafiają się w najmniej oczekiwanym momencie i niezależnie od pojazdu czy stażu kierowcy. Gdy zaistnieją, warto przede wszystkim zadbać o zachowanie bezpiecznych warunków na trasie, a potem spokojnie zastanowić się nad możliwymi rozwiązaniami. Czasem kierowcy są w stanie sami zdiagnozować problem i się nim zająć, często jednak zdenerwowanie czy brak koniecznej wiedzy sprawiają, że samodzielne podjęcie działań jest trudne. Ważne jest by wtedy skontaktować się z pomocą drogową, której pracownicy szybko dotrą na miejsce zdarzenia i wesprą swoimi usługami.

Czasem awaria polega na uszkodzeniu jakiejś części. Do tych usterek należy pęknięcie opony lub spalenie się żarówki. Ich naprawa nie wymaga umieszczenia pojazdu w warsztacie i może odbyć się na miejscu, co jest szczególnie wygodne dla klienta. Innym typem awarii, która skutecznie unieruchamia samochód jest brak paliwa bądź zatankowany niewłaściwy jego rodzaj. W tym przypadku pomoc drogowa je wypompuje i dostarczy odpowiednie. Kolejną świadczoną usługą jest wyciąganie pojazdów, które znalazły się w rowie, lesie lub zimą - w zaspie. W tych sytuacjach samodzielny powrót na trasę jest utrudniony, często niemożliwy i użycie profesjonalnej wyciągarki to konieczność. Ponadto pomoc drogowa zapewni asystę przy uruchamianiu silników czy ładowaniu akumulatorów. 

Dodatkowo pomoc drogowa pomoże w transporcie pojazdów. Uszkodzone, niezdolne do poruszania się pojazdy odholuje do najbliższego serwisu bądź we wskazane przez klienta miejsce, z kolei nowe lub te, które uległy wypadkowi - przewiezie przy pomocy lawety. Nie tyczy się to jednak tylko samochodów - laweta sprawdzi się także jako pewny sposób transportu quadów i motocykli. Nasza firma działa na terenie Rzeszowa i okolic. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się więcej informacji na temat świadczonych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego. 

Szybki kontakt
Telefon
601...601 463 858
Twój e-mail
Treść wiadomości