KATEGORIE
Darmowe ogłoszenia lokalne
Szukaj w:
Dodano: 2023-02-15

Łóżka z litego drewna

#8447
Cena:
Do negocjacji-
Miasto:
Cała polska
Strona www
Wyświetleń:
204

MebleMix to sklep internetowy, który prowadzi swoją działalność już od prawie 20 lat , zajmując sie handlem dobra gatunkowo meble stworzone z myślą o wygodnym oraz długotrwałym uzytkowaniu. Meblemix to sklep internetowy, z jego oferty mogą skorzystać klienci internetowi. Proponowane przez firmę łóżka dębowesą elegancki, solidne, ale też odpornościa na uzytkowanie. Najważniejszym założeniem dla produkcji meblo do sypialni, meblo do jadalni, mebli łazienkowych są na które składają się: użyteczność, elegancja i wytrzymałość.

Łóżka bukowe
Wiedza oraz zdobywane latami doświadczenie firmy dają możliwość zatrudnianym fachowcom na tworzenie starannych i perfekcyjnych mebli w każdym detalu. Podczas produkcji wykorzystuje się doskonałej jakości, solidne materiały, wśród których wyróżniamy drewno bukowe, dębowe oraz sosnowe, a także wysokiej jakości płytę meblową . Podczas projektowania stosowane są bardzo restrukcyjne i szczegółowe testy na wytrzymałość, przeprowadzane pod nadzorem Pracowni Badań i Atestacji Mebli działającej na Wydziale Technologii Drewna należącej do poznańskiej Katedry Meblarstwa, co tylko potwierdza jakość oferowanych przez firmę MebleMix produktów i usług.

Sklep internetowy z meblemi
Szeroka oferta mebli do wszelkiego rodzaju pomieszczeń od firmy MebleMix bierze pod uwagę ponadczasowość, unikatowy design oraz ergonomię użytkowania na co dzień Istotne jest, aby meble nie tylko były eleganckie i wyjątkowe, ale także uwzględniały aspekty mające niebagatelne znaczenie dla ich użytkowników. MebleMix,   bazując na ogromnym doświadczeniu na rynku mebli, tworzy uniwersalne i funkcjonalne projekty skupiające się na komforcie oraz praktyczności codziennego z nich korzystania. Dodatkowo większość oferowanych mebli uwzględniają możliwość wyboru wariantu kolorystycznego - daje to szerokie widoki na personalizację.

Bezpieczna wysyłka produktów MebleMix
Dużym atutem firmy MEBLE Mix jest łatwy i przyjazny dla klienta sposób składania zamówienia, dlatego proces ten przebiega bardzo sprawnie i bez przeszkód. Precyzyjne pakowanie produktów powoduje, że meble są dostarczane w nienaruszonym stanie, dzięki wykorzystaniu podczas procesu pakowania wysokiej jakości materiałów zabezpieczających.

Szybki kontakt
Telefon
17...17 870 01 23
Twój e-mail
Treść wiadomości