Oferujemy Państwu profesjonalny sprzęt do karboksyterapii. Nasz sprzęt posiada certyfikat medyczny CE 2265, który stanowi gwar" />
KATEGORIE
Darmowe ogłoszenia lokalne
Szukaj w:
Dodano: 2019-05-21
Pozostało: Ogłoszenie wygasło

Karboksyterapia CO2

#87
Cena:
Do negocjacji-
Miasto:
Polska
Strona www
Wyświetleń:
1440

Oferujemy Państwu profesjonalny sprzęt do karboksyterapii. Nasz sprzęt posiada certyfikat medyczny CE 2265, który stanowi gwarancję jego bezpieczeństwa. Karboksyterapia to nowatorski zabieg w medycynie estetycznej, który cieszy się ogromną popularnością wśród klientek gabinetów medycyny estetycznej. Karboksyterapia to inaczej terapia dwutlenkiem węgla,jej działanie jest wielotorowe oraz kompleksowe, dzięki czemu ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, a jej  efekty są rewelacyjne. 


Karboksyterapia to niezwykle skuteczna metoda mająca na celu poprawę wyglądu oraz samopoczucia klientek gabinetów medycyny estetycznej. Karboksyterapia daje świetne rezultaty w walce z cellulitem, rozstępami, nadmierną tkanką tłuszczową, a także redukuje blizny, nadmierne łysienie i zwiotczenie skóry. Metoda posiada wiele zastosowań, a wszystko to można uzyskać dzięki jednemu urządzeniu do karoksyterapii. Gwarantujemy Pańswtu, że nasz sprzęt to najwyższa jakość i niezawodność!

Szybki kontakt
Telefon
601...601 581 531
Twój e-mail
Treść wiadomości