KATEGORIE
Darmowe ogłoszenia lokalne
Szukaj w:
Dodano: 2022-06-15
Pozostało: Ogłoszenie wygasło

Zamiatarka samojezdna z fotelem dla operatora Maglo ZSM1150S

#7436
Cena:
34 429,-
Miasto:
Łódź
Strona www
Wyświetleń:
143

Urządzenie jest dostępne od ręki.


Zamiatarka samojezdna z fotelem dla operatora Maglo ZSM1150S  zdecydowanie ułatwia utrzymanie czystości na dużych powierzchniach, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz hal magazynowych oraz produkcyjnych. Dzięki pojemnemu zbiornikowi na czystą wodę, zamiatarka może być napełniona 45 litrami wody, która podczas sprzątania nawilża podłogę mgiełką, aby uniknąć powstawania i wirowania kurzu i pyłu. Dzięki zastosowaniu tej technologii wszelkie nieczystości są w szybkim czasie zasysane do zbiornika na kurz, który ma pojemność 50 litrów.
Urządzenie wyposażone zostało w 3 szczotki, których łączna szerokość czyszczenia wynosi 1150 mm. Szczotki boczne o średnicy 400 mm każda, zamiatają cały brud z powierzchni pod urządzenie, który następnie za pomocą szczotki głównej przekazywany jest do zbiornika na nieczystości.
Zamiatarka samojedna ZSM1150S wyróżnia się kompaktowymi wymiarami oraz przemyślaną konstrukcją. Aby zapewnić komfort pracy operatora, urządzenie zostało wyposażone w wygodny fotel, obok którego znajdują się przydatne schowki, a także uchwyt na kubek. Urządzenie posiada również czytelny wskaźnik pokazujący stan naładowania baterii. Dodatkowo, zamiatarka samojezdna ZSM1150S emituje podczas pracy niewielki poziom hałasu, dzięki czemu może być używana nawet na obszarach wrażliwych na hałas.
Pomimo niskiej mały własnej urządzenia, wynoszącej tylko 285 kg, urządzenie wyposażono w silnik o mocy 800 W, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości wynoszącej 8 km/h. Przekłada się to na wysoką efektywność urządzenia, ponieważ wydajność sprzątania wynosi 6000 m²/h. Niewielki promień skrętu sprawia, że urządzenie może być używane nawet w wąskich korytarzach roboczych.
Urządzenie wyposażono w reflektory LED, aby użytkowanie maszyny czyszczącej było możliwe również w ciemności.
Przy w pełni naładowanym akumulatorze zamiatarka samojezdna może być używana nawet przez 8 godzin. Gwarantuje to efektywne czyszczenie bez częstych przerw. Gdy zbiornik na kurz o pojemności 50 l zostanie zapełniony, można go łatwo wyjąć i opróżnić za pomocą wysuwanego mechanizmu.
Zamiatarka samojezdna Maglo jest napędzana wyłącznie elektrycznie i dlatego nie emituje spalin. Jest to korzystne zarówno dla pracowników, którzy codziennie pracują z urządzeniem czyszczącym, jak i dla środowiska. Daje to możliwość bezpiecznego użytkowania również w zamkniętych przestrzeniach, a także w miejscach, w których panują podwyższone standardy higieniczne.
Podana cena w brutto, netto- od 27 991 zł.


 

Szybki kontakt
Telefon
50168...501685300
Osoba kontaktowa
Maglo
Twój e-mail
Treść wiadomości