TDF to firma mająca swoją siedzibę w Rzeszowie. Zajmuje się doradztwem finansowym w oparciu o dostępne na polskim rynku produkty i usługi finansowe. Specjaliści pracujący w niej st" />
KATEGORIE
Darmowe ogłoszenia lokalne
Szukaj w:
Dodano: 2019-08-13

TDF Rzeszów doradztwo finansowe - kredyty, ubezpieczenia

#367
Cena:
Do negocjacji-
Miasto:
Rzeszów
Wyświetleń:
8

TDF to firma mająca swoją siedzibę w Rzeszowie. Zajmuje się doradztwem finansowym w oparciu o dostępne na polskim rynku produkty i usługi finansowe. Specjaliści pracujący w niej stanowią oficjalnych przedstawicieli różnych instytucji finansowych, w tym banków, dzięki czemu są w stanie wskazać najbardziej optymalne rozwiązania dla swoich klientów, odpowiadające ich możliwościom i potrzebom. Pomagają oni także w podejmowaniu racjonalnych, świadomych decyzji finansowych. Oferują pomoc w wyborze najkorzystniejszych form finansowania kredytów hipotecznych, gotówkowych czy samochodowych, określeniu oprocentowania i czasu spłaty zadłużenia oraz w jasny, merytoryczny sposób wyjaśniają różnice w poszczególnych ofertach. 

Eksperci pracujący w TDF doradzają między innymi w wybraniu odpowiedniego ubezpieczenia, zarówno komunikacyjnego, jak i na życie czy szkolnego. Pomagają odnaleźć właściwą ofertę, dostosowaną do potrzeb i warunków finansowych ich klientów. Ponadto służą radą w przypadku kredytów. Z ich asystą wybór tego z najkorzystniejszymi warunkami będzie ułatwiony, niezależnie od tego, czy mowa o kredycie hipotecznym, dla firm, samochodowym czy popularnym gotówkowym. Zwrócić się do nich można również w sprawie wyjaśnienia zasad dofinansowania mieszkań dla młodych. 

Ponadto firma TDF realizuje szkolenia dla firm, skierowane między innymi do kadry zarządzającej, menadżerów, zespołów projektowych czy innych osób zainteresowanych danym zagadnieniem. Tematyka szkoleń obejmuje kwestie związane z ubezpieczeniami i kredytami, ale także kierowaniem zespołem, zarządzania finansami, obsługą klienta czy nowoczesnego marketingu interaktywnego. Na szkoleniach rozwijane są tematy między innymi z obszaru technik komunikacji z pracownikami, zarządzania projektami, budowania relacji z klientami czy najnowszych trendów w marketingu. Dokładna tematyka ustalana jest na podstawie analiz potrzeb szkoleniowych firm, dzięki czemu zajęcia są indywidualnie dostosowywane do przedsiębiorstw i osób w nich pracujących.

Szybki kontakt
Telefon
17742...177421771
Twój e-mail
Treść wiadomości