KATEGORIE
Darmowe ogłoszenia lokalne
Szukaj w:
Dodano: 2021-03-02

Ranking najlepszych lekarzy w stolicy

#4810
Cena:
Do negocjacji-
Miasto:
Warszawa
Wyświetleń:
491

Szukasz najlepszego gabinetu stomatologicznego w Warszawie? Chcesz wybrać lekarza, który zajmie się leczeniem zębów Twojego dziecka? Doskonale trafiłeś! Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy katalog gabinetów i klinik zajmujących się stomatologią, medycyną estetyczną i flebologią. Znajdziesz tu dokładny opis świadczonych usług, dane kontaktowe, godziny otwarcia oraz opinie internautów. Szybko, przejrzyście i rzetelnie.

Nowoczesna klinika stomatologiczna OptimDent zaprasza wszystkich, którzy chcą zadbać o piękny i zdrowy uśmiech. Klinika zapewnia pacjentom kompleksową obsługę w najlepszej cenie. Centrum korzysta z najnowocześniejszego sprzętu oraz materiałów pochodzących od uznanych światowych marek. OptimDent oferuje usługi w zakresie leczenia zachowawczego, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, protetyki, stomatologii dziecięcej czy diagnostyki obrazowej. Wszystko z zastosowaniem bezpiecznych znieczuleń i w przyjaznej atmosferze.

Klinika stomatologiczna OptimDent czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 14:00.

Szybki kontakt
Twój e-mail
Treść wiadomości