KATEGORIE
Darmowe ogłoszenia lokalne
Szukaj w:
Dodano: 2021-03-02

Ranking lekarzy

#4805
Cena:
Do negocjacji-
Miasto:
Warszawa
Strona www
Wyświetleń:
515

Prezentujemy Państwu nowy serwis, w którym znajduje się przejrzysty i bogaty katalog klinik oraz gabinetów medycznych specjalizujących się we flebologii, medycynie estetycznej czy chirurgii plastycznej.
Specjalistyczny Gabinet Flebologiczny prowadzony przez dra Łukasza Palucha to nowoczesne miejsce, w którym pacjenci mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy medycznej. Lekarz od wielu lat specjalizuje się w dziedzinie flebologii i odnosi w tej dziedzinie sukcesy. Dr Łukasz Paluch ukończył studia zarówno na krajowych, jak i zagranicznych uczelniach, publikując jednocześnie liczne artykuły oraz prace naukowe.

Gabinet dra Łukasza Palucha czynny jest od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9 do 19. Dzięki tak dogodnym godzinom, każdy pacjent może zarejestrować się na wybrany dzień i godzinę, odpowiadające jego możliwościom. W razie nagłych przypadków, bez problemu można kontaktować się ze specjalistą telefonicznie lub e-mailowo.

Specjalistyczny Gabinet Flebologiczny dra Łukasza Palucha oferuje szeroki zakres usług medycznych na najwyższym poziomie. Tutaj przyjmowani są pacjenci z rozmaitymi chorobami żył, np. niewydolnością, żylakami, zakrzepicą czy pajączkami. Pacjenci korzystający z usług gabinetu uzyskają tu trafną diagnozę oraz poznają plan leczenia. Dzięki specjalistycznej konsultacji każdy zainteresowany pozna szczegóły dotyczące schorzenia oraz uzyska informacje na temat najlepszych zabiegów. W ośrodku wykonywane są także różnorodne zabiegi, podczas których wykorzystywane są najnowocześniejsze sprzęty medyczne.

Gabinet flebologiczny dra Łukasza Palucha znajduje się przy ul. Josepha Conrada 24 w Warszawie. Jeżeli chcesz zasięgnąć opinii specjalisty i szukasz najlepszego flebologa w Warszawie - sprawdź, jakie usługi oferuje dr Łukasz Paluch.

Szybki kontakt
Telefon
22... 22 535 30 22
Twój e-mail
Treść wiadomości