KATEGORIE
Darmowe ogłoszenia lokalne
Szukaj w:
Dodano: 2019-07-16
Pozostało: 328 dni

Pomoc drogowa Rzeszów

#300
Cena:
100,-
Miasto:
Rzeszow
Wyświetleń:
19

W czasie podróży samochodem może dojść do wielu nieprzewidzianych sytuacji, które sprawią, że nie będzie można kontynuować jazdy. Mogą to być awarie takie jak brak paliwa, spalona żarówka czy pęknięta opona. W takich momentach warto zachować spokój, zapewnić sobie i innym uczestnikom ruchu bezpieczeństwo i spokojnie zastanowić się nad opcjami, które się ma. W przypadku, gdy nie posiada się wiedzy albo możliwości samodzielnej naprawy usterki, warto zwrócić się do specjalistów, którzy doradzą, co zrobić i szybko dotrą na miejsce. 

Na pomoc drogową można liczyć na przykład w przypadku przebicia opony, kiedy dalsza podróż jest niemożliwa i należy wymienić koło. Do tego potrzebne są odpowiednie warunki - właściwie dużo miejsca oraz oświetlenie, które pomoże przy tej czynności. Inną częstą awaria jest brak paliwa w samochodzie. Wtedy nawet dojazd na najbliższą stację benzynową jest nierealny, a rzadko jest ona na tyle blisko, by udać się do niej pieszo z kanistrem na paliwo czy olej silnikowy. Na dalszych trasach zazwyczaj nie ma też możliwości poproszenia o pomoc kogoś znajomego. Pozornie niewielką usterką, która jednak może wpłynąć w dużym stopniu na bezpieczeństwo jazdy, jest spalenie się żarówki. Zwłaszcza nocą może to być szczególne niebezpieczne, a dodatkowo grozi mandatem. 

Awariom tym można zaradzić samodzielnie, ale czasem pod wpływem stresu czy niesprzyjających warunków trudno się za to zabrać. Wtedy wystarczy jeden telefon, aby uzyskać wskazówki co robić, a na miejsce przyjechała ekipa specjalistów, którzy szybko naprawią awarię, a w przypadku gdy jest na tyle poważna, że uniemożliwia dalszą podróż - bezpiecznie odholują pojazd do warsztatu. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi wysokiej jakości, a jej priorytetami są zapewnienie klientowi bezpieczeństwa oraz jego zadowolenie. W przypadku pytań czy chęci zasięgnięcia informacji, zapraszamy serdecznie na naszą stronę www oraz do kontaktu telefonicznego, gdzie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Szybki kontakt
Telefon
73001...730012012
Twój e-mail
Treść wiadomości