KATEGORIE
Darmowe ogłoszenia lokalne
Szukaj w:
Dodano: 2019-10-09
Pozostało: 359 dni

NIE GŁOSOWAĆ NA PiS W WYBORACH !!!

#588
Cena:
447,-
Miasto:
Warszawa
Wyświetleń:
11

NIE GŁOSOWAĆ W WYBORACH DO SEJMU i SENATU 13 PAŹDZIERNIKA i NASTĘPNYCH NA PiS ( Podłość i Syjonizm ) i ICH KANDYDATÓW !!!


ONI GDY BĘDĄ RZĄDZIĆ ODDADZĄ POLSKĘ i NASZ MAJĄTEK NARODOWY ŻYDOWSKIM GANGSTEROM Z PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOCAUST A NAS SAMYCH W ICH NIEWOLĘ !!!


PiS prawdopodobnie ulegając naciskom władz USA , Przedsiębiorstwa Holocaust i Żydów chce oddawać im polski majątek narodowy ( Lasy Państwowe , ziemia rolna z agencji rolnych , nieruchomości należące do Skarbu Państwa , akcje spółek Skarbu Państwa , złoża surowców mineralnych , rezerwa złota z Narodowego Banku Polskiego itp. itd. ) na mocy amerykańskiej ustawy 447 JUST ( Justice for Uncompensated Survivors Today – JUST/ACT S.447 ) z 2018 roku , która nakłada na władze USA obowiązek nacisków na inne państwa ( głównie Polskę ) aby oddały Przedsiębiorstwu Holocaust majątek jaki zostawili Żydzi w tych państwach po II Wojnie Światowej ( tzw. mienie bezdziedziczne ) , a którzy zostali zamordowani w Holocauście podczas niej przez Niemców i Austriaków z III Rzeszy Niemieckiej.


Przedsiębiorstwo Holocaust to umowna nazwa gangu wpływowych i bogatych organizacji żydowskich głównie z USA i Izraela których celem działalności jest wymuszanie i wyłudzanie pieniędzy od kogo się da pod pozorem pomocy ocalonym z Holocaustu , kultywowania pamięci o Holocauście i walki z antysemityzmem.


ŻYDZI i PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOCAUST ŻĄDAJĄ PRZEKAZANIA IM ( HARACZU ) NAWET 300 MILIARDÓW DOLARÓW W MAJĄTKU LUB PIENIĄDZACH.


TO TRZY ROCZNE BUDŻETY PAŃSTWA POLSKIEGO.


ŻĄDANIA TE SĄ BEZPRAWNE , NIEUZASADNIONE i NIEMORALNE gdyż zamordowani w Holocauście Żydzi byli obywatelami polskimi i w przypadku braku spadkobierców po nich dziedziczy Skarb Państwa Polskiego i NIKT WIĘCEJ a tym bardziej jakieś pazerne organizacje z innych krajów które samozwańczo uważają się za przedstawicieli ofiar i ocalonych z Holocaustu choć nie mają żadnego tytułu prawnego do ubiegania się o zwrot tych majątków.


A jeśli jest gdzieś na świecie prawowity spadkobierca ( ocalały członek rodziny lub jego potomek czy posiadacz testamentu zamordowanego Żyda ) to jedyną drogą do odzyskania majątku jest wniesienie sprawy do polskiego sądu o uznanie tego spadku.


I TO JEDYNA LEGALNA MOŻLIWOŚĆ DZIAŁANIA W TEJ SPRAWIE !!!


Każdy inny sposób aby wyłudzić od Polski ten majątek jest BEZPRAWNY !!!


ALE ŻYDÓW i PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOCAUST TO NIE OBCHODZI I BĘDĄ NACISKAĆ PRZEZ NASTĘPNE LATA NA POLSKĘ Z POMOCĄ USA.


ZAPEWNIENIA NACZELNIKA PAŃSTWA , RZĄDU i PiSlamistów , ŻE NIC NIE ODDADZĄ TO KŁAMSTWA MÓWIONE ABY USPOKOIĆ SPOŁECZEŃSTWO I ZYSKAĆ GŁOSY W WYBORACH.


TYM SAMYM JEST MILCZENIE W TEJ SPRAWIE PREZYDĘTA - REZYDENTA ( pisownia prawidłowa bo na tytuł PREZYDENTA RP to trzeba zasłużyć ).


OTO WYDARZENIA KTÓRE O TYM ŚWIADCZĄ :


1 . Tajne rozmowy na poziomie dyplomatycznym – notatka z Ministerstwa Spraw Zagranicznych ujawniona przez Stanisława Michalkiewicza ( informacje pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) -> https://wiadomosci.wp.pl/michalkiewicz-ujawnia-tajna-notatke-msz-chodzi-o-zwrot-majatkow-6371403548461185a 


2 . Spotkanie się delegacji z Izraela z polskimi politykami w tajnym ośrodku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w maju 2019 roku mimo podobno wcześniejszego odwołania jej przyjazdu o czym informowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych ( informacje pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) -> https://www.salon24.pl/newsroom/955628,izraelska-delegacja-jednak-przyjechala-do-polski-rozmowy-bez-udzialu-rzadu


3 . Odrzucenie przez Sejm ( a właściwie już Knesejm ) na głosowaniu 19 lipca 2019 roku projektu ustawy przeciw tym roszczeniom żydowskim wniesionego przez Kukiz'15 . Za odrzuceniem tego projektu głosował cały klub Prawa i Sprawiedliwości z wyjątkiem 3 posłów ( informacje i link do wyników tego głosowania pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) -> https://wprawo.pl/2019/07/19/sejm-przeciw-ustawie-anty-447-winnicki-ukarany-za-wystapienie-przeciw-roszczeniom-zydowskim/ 


4 . Ujawnienie przez dr Ewę Kurek pism z Ministerstwa Kultury i Najwyższej Izby Kontroli wysyłanych do muzeów w Lublinie ( a prawdopodobnie i do innych w całym kraju ) wzywających do przekazania tym instytucjom wykazu nieruchomości na terenie działania muzeów , które należały do mniejszości narodowych w przeszłości w tym do żydowskiej. Ma to na celu prawdopodobnie " cichą " inwentaryzację pożydowskich nieruchomości oczywiście w celu ich późniejszego oddawania Przedsiębiorstwu Holocaust ( informacje w krótkim filmie na YouTube pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) -> https://www.youtube.com/watch?v=R4nSdn94CU0 


5 . Zakup w ciągu ostatniego roku przez Narodowy Bank Polski ponad 100 ton złota co zwiększyło nasze zasoby dwukrotnie choć przez ostatnie kilkadziesiąt lat NBP nie kupował złota ( przynajmniej w takich ilościach w krótkim okresie czasu ). Wszystko to niby jak tłumaczą rządzący dlatego , że złoto było ostatnio tanie i w celu większego zabezpieczenia finansowego Polski np. na czas kryzysu gospodarczego. Teraz połowa tego złota ( około 100 ton ) ma być przeniesiona z Anglii gdzie jest całe składowane w Banku Anglii do Polski. Tylko po co ? Kto je tam nam ukradnie ? Bank Anglii ? Nie ukradł przez tyle lat gdy jest tam składowane więc dlaczego miałby teraz ? A może sprowadzane jest po to by teraz powoli przez kolejne lata oddawać je lub pieniądze za jego sprzedaż Przedsiębiorstwu Holocaust wciskając kit społeczeństwu , że pieniądze z jego sprzedaży idą na utrzymanie kolejnych programów socjalnych ( jak 500 + ) podczas np. kryzysów gospodarczych gdy trzeba by te programy zlikwidować lub zawiesić ( informacje pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) -> https://gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/601903,zloto-polska-nbp.html


WŁADZE USA WYWIERAJĄ STAŁE NACISKI ABY POLSKA ULEGŁA TYM ŻĄDANIOM :


1 . Patrz punkt 1 wyżej dotyczący notatki z MSZ ujawnionej przez Stanisława Michalkiewicza .


2 . Ustanowienie specjalnego urzędasa w ambasadzie USA do zajmowania się tylko tą kwestią .


3 . Wypowiedź sekretarza stanu USA Mike Pompeo podczas konferencji antyirańskiej w lutym 2019 roku w Warszawie gdy wezwał “ polskich kolegów “ ( czytaj : polskie kundelki ) do poczynienia postępów w zakresie zwrotu mienia Żydom .


4 . Liczne wypowiedzi lalki z sex shopu z USA ( pełniącej obecnie obowiązki namiestnika nad nadwiślańskim krajem w ambasadzie w Warszawie ) , że kwestia zwrotu mienia pożydowskiego musi być rozwiązana prędzej czy później .


5 . List 88 amerykańskich senatorów z sierpnia 2019 roku do sekretarza stanu USA Mike Pompeo wzywający go do wywarcia nacisku na Polskę w sprawie zwrotu pożydowskiego mienia.


SKORO PiSlamiści TAK ZAPEWNIAJĄ i ZARZEKAJĄ SIĘ ŻE NIC , NIGDY i NIKOMU NIE ODDADZĄ TO DLACZEGO POZWALAJĄ SOBIE WCHODZIĆ NA GŁOWĘ i NA RÓŻNE TAKIE UWAGI W TEJ KWESTII NAWET PRZEZ GOŚCI ZAPROSZONYCH DO NASZEGO KRAJU ?


SĄ MĘŻCZYZNAMI W SWOIM DOMU , CZY JEDNAK KUNDLAMI i EUNUCHAMI NA SMYCZY i USŁUGACH DLA JAŚNIE PAŃSTWA ZZA OCEANU ?


CHYBA JEDNAK TO DRUGIE !!!


DLACZEGO NIE MAJĄ ODWAGI ODPOWIEDZIEĆ NA KAŻDY TAKI NACISK TRADYCYJNYM BOJOWYM PiSlamskim OKRZYKIEM - " SPIEPRZAJ DZIADU " ?


NO ALE KUNDEL NIGDY PRZECIEŻ NIE SZCZEKA NA SWOJEGO PANA !


PiS jeżeli będzie rządził samodzielnie przez kolejne 4 lata w końcu ulegnie i zacznie oddawać nasz majątek w łapska żydowskich gangsterów z Przedsiębiorstwa Holocaust.


ZA ICH TCHÓRZOSTWO , PODŁOŚĆ i ZDRADĘ ZAPŁACĄ WSZYSCY POLACY Z WŁASNEJ KRWAWICY OD NOWORODKÓW ( i także tych , które dopiero się urodzą ) PO STARCÓW STOJĄCYCH JUŻ NAD GROBEM .


Na spotkaniach przedwyborczych z PiSlamistami pytać ich o tę sprawę i o ustawę 447 oraz o to dlaczego nie uchwalili ustawy anty-447 , mimo że był dobry projekt już wniesiony do Sejmu i dlaczego głosowali przeciw niemu ( twierdzą , że oni nic nie oddadzą ale przecież wiecznie rządzić nie będą więc potrzebna byłaby ustawa zabezpieczająca przed innymi zdrajcami i sprzedawczykami , którzy będą rządzić kiedyś tam w przyszłości ).


Patrzeć na ich podejrzane reakcje na to pytanie i jak się będą wić jak piskorze by raczej unikać tego tematu lub blednąć jak ktoś tylko wspomni o żydowskich roszczeniach.


Nagrywać to oraz zmuszać aby przysięgli lub zapewnili , że nigdy nie przyłożą swoich rąk do oddania naszego majątku Przedsiębiorstwu Holocaust. Ilu się do tego zobowiąże ? Pewnie niewielu bo wiedzą , że jak im Naczelnik Państwa każe głosować za oddawaniem tego majątku , to jako wierne kundelki będą to musieli zrobić.


Tej próbie rabunku Polski może się przeciwstawić na dziś tylko KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ ( teraz lista nr. 4 ) i NA NIĄ NALEŻY GŁOSOWAĆ I NA JEJ KANDYDATÓW W RÓŻNYCH WYBORACH JEŻELI NIE CHCECIE BYĆ NĘDZARZAMI i NIEWOLNIKAMI WE WŁASNYM KRAJU.


W żadnym wypadku w związku z najprawdopodobną zdradą PiSlamistów niech się nikomu nie wydaje , że ci po drugiej stronie barykady są lepsi i niech się czasem nikomu wajcha nie przestawia w stronę opozycji totalitarnej . Te partie na czele z PO czy jak się tam teraz zwą KOALICJA UBywatelska o tej sprawie milczą choć miałyby idealną pożywkę do atakowania rządu i PiSlamistów , a więc pewnie tak samo jak PiS sprzedadzą Polskę , nas i nasz majątek w żydowską niewolę gdy tylko dorwą się do władzy ( a nawet gorzej bo pół Polski oddadzą Żydom a z drugiej połowy zrobią niemiecką kolonię jak już planowali gdy rządzili ).


To jedna i ta sama banda po Okrągłym Stolcu. Tyle tylko , że przez lata robią szopkę i cyrk przed Polakami jak to się nienawidzą i zwalczają ale gdy chodzi o kluczowe sprawy dla bytu lub niebytu Państwa Polskiego to wysługują się obcym aby zachować władzę i poparcie zagranicznych mocarstw ( PiS - USA , PO - Niemcy , SLD - Rosja , PSL - ...stytutki , za stanowiska pójdą z każdym ).


Zresztą podczas głosowania w Sejmie nad projektem ustawy anty-447 osłowie z PO wstrzymali się od głosu czyli tak naprawdę byli przeciw zabezpieczeniu naszego majątku narodowego przed żydowskimi gangsterami.


Szczegóły o tych żydowskich roszczeniach i akcjach przeciwko nim na stronie internetowej pod tym linkiem ( kliknąć na niego aby otworzyć lub link z lewej strony obrazka ) -> https://ustawa447.pl/ 


JEŚLI NIE CHCESZ BYĆ ZE SWOJĄ RODZINĄ NĘDZARZEM i NIEWOLNIKIEM WE WŁASNYM KRAJU I ABY NASZE PAŃSTWO NAZYWAŁO SIĘ POLIN TYLKO POLSKA TO GŁOSUJ NA KONFEDERACJĘ ( lista numer 4 ).

Szybki kontakt
Osoba kontaktowa
NIE GŁOSOWAĆ NA PiS
Twój e-mail
Treść wiadomości